-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень 2-го поверху неонатологічного корпусу КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна лікарня» за адресою м.Львів, вул. Чернігівська, 7
Тендер Prozorro UA-2025-04-30-010605-a
Завершена
1 669 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 345.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 345.00 UAH
Номер:
c057c9871dfc4a6c9f16bcf4e692273d
Внутрішній номер закупівлі:
25158275
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-30-010605-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996711
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Плєшаков Павло 380322368312 tender.lokl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 669 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.04.2025 17:03 - 05.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
30.04.2025 17:03 - 08.05.2025 01:00
Період кваліфікації:
08.05.2025 01:00 - 14.05.2025 18:38
Період завантаження договору:
20.05.2025 00:00 - 30.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 669 000.00 Поточний ремонт приміщень 2-го поверху неонатологічного корпусу КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна лікарня» за адресою м.Львів, вул. Чернігівська, 7