-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень 2-го поверху неонатологічного корпусу КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна лікарня» за адресою м.Львів, вул. Чернігівська, 7
Тендер Prozorro UA-2025-04-30-010605-a
Завершена
1 669 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 345.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 345.00 UAH
Період уточнення:
30.04.2025 17:03 - 05.05.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим