• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт приміщень 2-го поверху неонатологічного корпусу КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна лікарня» за адресою м.Львів, вул. Чернігівська, 7

Оголошено тендер

1 669 000.00 UAH
Номер: 59f81c0f898344288d1f898b37db28b5
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-30-012491-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
Очікувана вартість: 1 669 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт приміщень 2-го поверху неонатологічного корпусу КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна лікарня» за адресою м.Львів, вул. Чернігівська, 7
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 30.04.2025 16:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти обласного бюджету
Сума1 669 000.00 UAH