-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення лекційної аудиторії в терапевтичному корпусі КНП ЛОР "Львівська обласна клінічна лікарня" за адресою м. Львів, вул. Чернігівська, 7
Тендер Prozorro UA-2024-12-20-021134-a
Завершена
3 915 824.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 19 579.12 UAH
мін. крок: 0.5% або 19 579.12 UAH
Номер:
0ef53ed93da2473e9971351ef70f0bef
Внутрішній номер закупівлі:
23804183
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-20-021134-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996711
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Плєшаков Павло 380322368312 tender.lokl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 915 824.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.12.2024 17:32 - 25.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
20.12.2024 17:32 - 28.12.2024 01:00
Аукціон:
30.12.2024 13:32 - 30.12.2024 13:55
Період кваліфікації:
30.12.2024 13:55 - 07.01.2025 19:26
Період завантаження договору:
13.01.2025 00:00 - 23.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 915 824.40 Поточний ремонт приміщення лекційної аудиторії в терапевтичному корпусі КНП ЛОР "Львівська обласна клінічна лікарня" за адресою м. Львів, вул. Чернігівська, 7