-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення лекційної аудиторії в терапевтичному корпусі КНП ЛОР "Львівська обласна клінічна лікарня" за адресою м. Львів, вул. Чернігівська, 7
Тендер Prozorro UA-2024-12-20-021134-a
Завершена
3 915 824.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 19 579.12 UAH
мін. крок: 0.5% або 19 579.12 UAH
Період оскарження:
20.12.2024 17:32 - 25.12.2024 00:00
Нічого не знайдено.