-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення лекційної аудиторії в терапевтичному корпусі КНП ЛОР "Львівська обласна клінічна лікарня" за адресою м. Львів, вул. Чернігівська, 7
Оголошено тендер
3 915 824.40
UAH
Номер:
5795da70f266475db10b6a45d306982e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-20-025763-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996711
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996711
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 915 824.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщення лекційної аудиторії в терапевтичному корпусі КНП ЛОР "Львівська обласна клінічна лікарня" за адресою м. Львів, вул. Чернігівська, 7
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
20.12.2024 17:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ, кошти місцевого бюджету, кошти обласного бюджету
Сума3 915 824.40 UAH