-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень неонатологічного корпусу КНП ЛОР "Львівська обласна клінічна лікарня" за адресою м. Львів, вул. Чернігівська, 7
Тендер Prozorro UA-2024-12-24-011535-a
Завершена
1 154 121.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 770.61 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 770.61 UAH
Номер:
f11f128be3774800bd0c8fda1c12b592
Внутрішній номер закупівлі:
23845606
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-24-011535-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996711
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Плєшаков Павло 380322368312 tender.lokl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 154 121.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.12.2024 13:35 - 29.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
24.12.2024 13:35 - 01.01.2025 01:00
Період кваліфікації:
01.01.2025 01:00 - 07.01.2025 19:27
Період завантаження договору:
13.01.2025 00:00 - 23.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 154 121.60 Поточний ремонт приміщень неонатологічного корпусу КНП ЛОР "Львівська обласна клінічна лікарня" за адресою м. Львів, вул. Чернігівська, 7