-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень неонатологічного корпусу КНП ЛОР "Львівська обласна клінічна лікарня" за адресою м. Львів, вул. Чернігівська, 7
Оголошено тендер
1 154 121.60
UAH
Номер:
435e6379f3d4439db176d5cb42cee22b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-24-013381-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996711
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996711
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 154 121.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщень неонатологічного корпусу КНП ЛОР "Львівська обласна клінічна лікарня" за адресою м. Львів, вул. Чернігівська, 7
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
24.12.2024 13:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства) та кошти НСЗУ
Сума1 154 121.60 UAH