-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень неонатологічного корпусу КНП ЛОР "Львівська обласна клінічна лікарня" за адресою м. Львів, вул. Чернігівська, 7
Тендер Prozorro UA-2024-12-24-011535-a
Завершена
1 154 121.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 770.61 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 770.61 UAH
Період уточнення:
24.12.2024 13:35 - 29.12.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим