-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі відділення хірургії літера А-3 КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна лікарня» за адресою м. Львів, вул. Чернігівська, 7
Тендер Prozorro UA-2025-10-10-012096-a
Під кількістю 1 послуга слід розуміти: обсяг згідно ТС (Додаток №1)
Завершена
3 913 722.00
UAH з ПДВ
Номер:
b0cf18e71c5d4071ba0159ec0061cc4a
Внутрішній номер закупівлі:
26718428
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-10-012096-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996711
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Плєшаков Павло 380322368312 tender.lokl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 913 722.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.10.2025 15:55 - 15.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.10.2025 15:55 - 18.10.2025 01:00
Аукціон:
з 20.10.2025 14:36
Період кваліфікації:
18.10.2025 01:00 - 22.10.2025 16:03
Період завантаження договору:
28.10.2025 00:00 - 07.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 913 722.00 Поточний ремонт покрівлі відділення хірургії літера А-3 КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна лікарня» за адресою м. Львів, вул. Чернігівська, 7