-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення лекційної аудиторії в хірургічному корпусі КНП ЛОР "Львівська обласна клінічна лікарня" за адресою м. Львів, вул. Чернігівська,7
Тендер Prozorro UA-2025-06-02-008332-a
Під кількістю 1 послуга слід розуміти обсяг згідно ТС (Додаток № 2)
Завершена
4 056 703.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20 283.52 UAH
мін. крок: 0.5% або 20 283.52 UAH
Номер:
725d034c18b04629845601a8a64732dc
Внутрішній номер закупівлі:
25478073
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-02-008332-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996711
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Плєшаков Павло 380322368312 tender.lokl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 056 703.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.06.2025 14:46 - 07.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.06.2025 14:46 - 10.06.2025 01:00
Аукціон:
з 11.06.2025 15:54
Період кваліфікації:
10.06.2025 01:00 - 12.06.2025 16:13
Період завантаження договору:
18.06.2025 00:00 - 28.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 056 703.20 Поточний ремонт приміщення лекційної аудиторії в хірургічному корпусі КНП ЛОР "Львівська обласна клінічна лікарня" за адресою м. Львів, вул. Чернігівська,7