-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення лекційної аудиторії в хірургічному корпусі КНП ЛОР "Львівська обласна клінічна лікарня" за адресою м. Львів, вул. Чернігівська,7
Оголошено тендер
4 056 703.20
UAH
Номер:
07f7f371b3ac4f1a939d4c556b034d87
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-02-010061-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996711
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996711
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 056 703.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщення лекційної аудиторії в хірургічному корпусі КНП ЛОР "Львівська обласна клінічна лікарня" за адресою м. Львів, вул. Чернігівська,7
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
02.06.2025 14:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти обласного бюджету
Сума4 056 703.20 UAH