-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з виготовлення, встановлення та обслуговування вікон військового містечка №4- ID: UA-2026-08-31-009425-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242712
Військова частина 1485 ЄДРПОУ: 23311292ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з виготовлення, встановлення та обслуговування вікон військового містечка №4- ID: UA-2026-07-23-005698-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29891716
Військова частина 1485 ЄДРПОУ: 23311292ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з виготовлення та встановлення металопластикових вхідних дверей військового містеч...×-
Послуга з виготовлення та встановлення металопластикових вхідних дверей військового містечка №1
- ID: UA-2025-12-19-006579-a
- Дата створення : 19.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27662647
Військова частина 1485 ЄДРПОУ: 23311292ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з виготовлення та встановлення металопластикових вхідних дверей військового містеч...×-
Послуга з виготовлення та встановлення металопластикових вхідних дверей військового містечка №1
- ID: UA-2025-12-05-018063-a
- Дата створення : 05.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27429555
Військова частина 1485 ЄДРПОУ: 23311292ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з виготовлення та встановлення металопластикових вхідних дверей військового містеч...×-
Послуга з виготовлення та встановлення металопластикових вхідних дверей військового містечка №1
- ID: UA-2025-10-28-007704-a
- Дата створення : 28.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26914744
Військова частина 1485 ЄДРПОУ: 23311292ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вікон (ілюмінаторів) їх конструкцій з заміною скла, його установкою на шта...×-
Поточний ремонт вікон (ілюмінаторів) їх конструкцій з заміною скла, його установкою на штатне місце, (для потреб та ремонту корабельно-катерного складу) (спецпризначення) в/ч 1485
- ID: UA-2025-03-29-001338-a
- Дата створення : 29.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24861667
Військова частина 1485 ЄДРПОУ: 23311292ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вікон (ілюмінаторів) їх конструкцій з заміною скла та встановлення на штат...×-
Поточний ремонт вікон (ілюмінаторів) їх конструкцій з заміною скла та встановлення на штатне місце, для потреб КрМО пр. 205П та КаМО пр. UMS 1000
- ID: UA-2024-11-22-012303-a
- Дата створення : 22.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23366162
Військова частина 1485 ЄДРПОУ: 23311292ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з виготовлення та встановлення відкатник воріт на опорному ролику з електроприводо...×-
Послуга з виготовлення та встановлення відкатник воріт на опорному ролику з електроприводом.
- ID: UA-2024-04-11-010508-a
- Дата створення : 11.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21275906
Військова частина 1485 ЄДРПОУ: 23311292ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з виготовлення та встановлення відкатник воріт на опорному ролику з електроприводо...×-
Послуга з виготовлення та встановлення відкатник воріт на опорному ролику з електроприводом.
- ID: UA-2024-03-24-000400-a
- Дата створення : 24.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21105503
Військова частина 1485 ЄДРПОУ: 23311292ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з поточного ремонту будівлі інв. № 1013212010030210, військового містечка № 3, зі...×-
Послуга з поточного ремонту будівлі інв. № 1013212010030210, військового містечка № 3, зі встановлення дверей
- ID: UA-2024-03-15-011675-a
- Дата створення : 15.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21037092
Військова частина 1485 ЄДРПОУ: 23311292ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з виготовлення та встановлення відкатник воріт на опорному ролику з електроприводо...×-
Послуга з виготовлення та встановлення відкатник воріт на опорному ролику з електроприводом.
- ID: UA-2024-03-14-010936-a
- Дата створення : 14.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21022753
Військова частина 1485 ЄДРПОУ: 23311292ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення та встановлення відкатних воріт консольного типу з електроприводом, автоматик...×-
Виготовлення та встановлення відкатних воріт консольного типу з електроприводом, автоматикою та встановленням автоматизованих само довідників на розвідні ворота з автоматикою
- ID: UA-2023-12-22-005505-a
- Дата створення : 22.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20206702
Військова частина 1485 ЄДРПОУ: 23311292ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонту примiщень будiвлi "А" лiкувальний корпус вiйськового мiстечка №...×-
Поточний ремонту примiщень будiвлi "А" лiкувальний корпус вiйськового мiстечка №1, демонтаж вiкон
- ID: UA-2023-11-11-000149-a
- Дата створення : 11.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19598440
Військова частина 1485 ЄДРПОУ: 23311292ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -