-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з виготовлення та встановлення відкатник воріт на опорному ролику з електроприводом.
Тендер Prozorro UA-2024-03-24-000400-a
Торги не відбулися
91 050.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 910.50 UAH
мін. крок: 1% або 910.50 UAH
Номер:
19f91e611e5147cfae88eab7f5c21076
Внутрішній номер закупівлі:
21105503
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-24-000400-a
Замовник:
Військова частина 1485
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311292
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Петро Кузенний +380487233839, +380487012117 pkuzennyi@dpsu.gov.ua https://dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
91 050.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.03.2024 20:23 - 30.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
24.03.2024 20:23 - 02.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴91 050.00 Послуга з виготовлення та встановлення відкатник воріт на опорному ролику з електроприводом