• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуга з виготовлення та встановлення відкатник воріт на опорному ролику з електроприводом.

Оголошено тендер

91 050.00 UAH
Номер: 7e6c47b73ade4c368c3b15a0a7e769fa
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-03-24-000761-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина 1485
Замовник: Військова частина 1485
Очікувана вартість: 91 050.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуга з виготовлення та встановлення відкатник воріт на опорному ролику з електроприводом.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 24.03.2024 19:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗакупівля проводиться як додаткова (закупівля яку замовник не міг передбачити на час планування закупівель на поточний рік за тотожним предметом закупівлі) за рахунок коштів за рішенням Одеської міської ради № 1035 від 30.11.2022 року, рішення Одеської обласної державної адміністрації № 471/А-2022 від 11.08.2022 та рішенням Доброславської сільської ради № 1682-VIII від 06.10.2023 року.);
Сума91 050.00 UAH