-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з виготовлення та встановлення металопластикових вхідних дверей військового містечка №1
Тендер Prozorro UA-2025-12-05-018063-a
Торги не відбулися
104 987.00
UAH з ПДВ
Номер:
6c3121df5ce44868a8dc897de950f0f5
Внутрішній номер закупівлі:
27429555
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-05-018063-a
Замовник:
Військова частина 1485
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311292
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ірина Марусич +380487233839 imarusych@dpsu.gov.ua https://dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
104 987.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.12.2025 18:31 - 10.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
05.12.2025 18:31 - 13.12.2025 00:00
Аукціон:
з 15.12.2025 11:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴104 987.00 Послуга з виготовлення та встановлення металопластикових вхідних дверей військового містечка №1