-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з виготовлення та встановлення металопластикових вхідних дверей військового містечка №1
Оголошено тендер
104 987.00
UAH
Номер:
c8153f7de6754c699cd9c1a32dd4574d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-05-022619-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 1485
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311292
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 1485
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311292
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
104 987.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуга з виготовлення та встановлення металопластикових вхідних дверей військового містечка №1
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
05.12.2025 18:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуга з виготовлення та встановлення металопластикових вхідних дверей військового містечка №1
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума4 645.03 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Описза рахунок субвенції - рішення Доброславської сільської ради №2596-VIII від 26.03.2025 року та №2597-VIII від 26.03.2025 року
Код класифікації видатківТПКВКМБ:9800 - Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів
Адміністративно-територіальна класифікаціяДоброславська
Сума100 341.97 UAH