-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з поточного ремонту будівлі інв. № 1013212010030210, військового містечка № 3, зі встановлення дверей
Тендер Prozorro UA-2024-03-15-011675-a
Завершена
40 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 400.00 UAH
Номер:
5910ad2c78534f74aed39ddc8fb9ad6b
Внутрішній номер закупівлі:
21037092
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-15-011675-a
Замовник:
Військова частина 1485
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311292
-
Адреса:
65026, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Приморська, 37
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Петро Кузенний +380487233839, +380487012117 pkuzennyi@dpsu.gov.ua https://dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
40 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.03.2024 18:16 - 23.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.03.2024 18:16 - 26.03.2024 00:00
Аукціон:
26.03.2024 13:19 - 26.03.2024 13:42
Період кваліфікації:
26.03.2024 13:42 - 01.04.2024 16:08
Період завантаження договору:
07.04.2024 00:00 - 17.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴40 000.00 Послуга з поточного ремонту будівлі інв. № 1013212010030210, військового містечка № 3, зі встановлення дверей