-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з поточного ремонту будівлі інв. № 1013212010030210, військового містечка № 3, зі встановлення дверей
Тендер Prozorro UA-2024-03-15-011675-a
Завершена
40 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 400.00 UAH
Період уточнення:
15.03.2024 18:16 - 23.03.2024 00:00
Відповідь надана
вартість
Номер:
369a8445373f49449ae53b1ba21aeee3
Дата опублікування:
18.03.2024 11:57
Опис:
Замовнику, це у Вас мала сума закупівлі!!! У вас 1 шт двері з доставкою, монтажем та опорядженям, стоє 3 тисячі.
Закупівельна вартість дверного блоку 2000 грн, але ж уВас ще Налічнік, Добірна планка, Петля стальная "бабочка, Защёлка межкомнатная,Комплект замков Ключ*Барашек АВ173, Ручка дверная RB QUATTRO, Полотно продається без додаткових елементів. Дверна коробка , наличники , додаткові планки та фурнітура продаються окремо. Ви можете ознайомитися навіть на сайиі епіцентр.
13 дверей з доставкою, монтажем та шпаклювання місць примикання дверних коробок та несучих стін за 40 000 грн це не реально!!
Просимо Вас переглянути варітсть закупівлі.
Відповідь:
Шановний учаснику звертаю Вашу увагу, що:
1. Предметом закупівлі є «Послуга з поточного ремонту будівлі інв. № 1013212010030210 військового містечка № 3, зі встановлення дверей»
2. У додатку 3 до тендерної документації "Технічні (якісні) вимоги (інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі)" у пункті 2. «Відомість матеріалів замовника які передаються виконавцю для встановлення» містить перелік матеріальних засобів які знаходяться на складі Замовника (тобто нашому складі і будуть передані Виконавцю для встановлення, у тому числі полотно дверей, коробка дверей, добірна планка, та інші. )
Дата відповіді:
19.03.2024 09:53