-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з виготовлення та встановлення металопластикових вхідних дверей військового містечка №1
Тендер Prozorro UA-2025-10-28-007704-a
Торги не відбулися
122 197.00
UAH з ПДВ
Номер:
3aff83a7935e406d829ab662d737a7e5
Внутрішній номер закупівлі:
26914744
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-28-007704-a
Замовник:
Військова частина 1485
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311292
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ірина Марусич +380487233839 imarusych@dpsu.gov.ua https://dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
122 197.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.10.2025 13:06 - 02.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.10.2025 13:06 - 05.11.2025 00:00
Аукціон:
з 05.11.2025 14:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴122 197.00 Послуга з виготовлення та встановлення металопластикових вхідних дверей військового містечка №1