• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуга з виготовлення, встановлення та обслуговування вікон військового містечка №4

Торги не відбулися

182 563.42 UAH без ПДВ
Номер: a9a85838f7e045f289b5d381b3a622cf
Внутрішній номер закупівлі: 29891716
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-23-005698-a   
Замовник: Військова частина 1485
Контактна особа: Ірина Марусич +380487233839 imarusych@dpsu.gov.ua https://dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 182 563.42 UAH без ПДВ
Період уточнення: 23.07.2026 13:06 - 28.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.07.2026 13:06 - 31.07.2026 00:00
Аукціон: з 31.07.2026 15:14

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴182 563.42 Послуга з виготовлення, встановлення та обслуговування вікон військового містечка №4