-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з виготовлення, встановлення та обслуговування вікон військового містечка №4
Оголошено тендер
219 076.10
UAH
Номер:
3cb408a1845f4f8f9d6c3c8ac3cfd466
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-23-006522-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 1485
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311292
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 1485
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311292
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
219 076.10 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуга з виготовлення, встановлення та обслуговування вікон військового містечка №4
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
23.07.2026 12:45
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуга з виготовлення, встановлення та обслуговування вікон військового містечка №4
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума219 076.10 UAH