-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі встановлення дорожніх знаків по вул. Героїв України в селищі Солоне Дніпропетро...×-
Послуги зі встановлення дорожніх знаків по вул. Героїв України в селищі Солоне Дніпропетровської області, ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг
- ID: UA-2026-08-21-006482-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30158450
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40204292ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка, с. Сурсько-Михайлівка, Дніпровськог...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка, с. Сурсько-Михайлівка, Дніпровського району, Дніпропетровської області, код ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг
- ID: UA-2026-07-22-001793-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29875722
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40204292ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Експлуатаційне утримання дорожнього покриття (санація тріщин) вул. Героїв України, с...×-
Експлуатаційне утримання дорожнього покриття (санація тріщин) вул. Героїв України, с-ще Солоне, Дніпровського району, Дніпропетровської області, код ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг
- ID: UA-2026-07-21-006375-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29867965
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40204292ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Самойлова (від буд. 28 до провулку Шкільний),...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Самойлова (від буд. 28 до провулку Шкільний), селище Солоне, Дніпровського району, Дніпропетровської області, код ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг
- ID: UA-2026-06-30-013720-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29696851
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40204292ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Каденюка, селище Солоне, Дніпровського району,...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Каденюка, селище Солоне, Дніпровського району, Дніпропетровської області, код ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг
- ID: UA-2026-06-30-012252-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29695402
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40204292ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Незалежності, в с-щі Солоне, Дніпровського рай...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Незалежності, в с-щі Солоне, Дніпровського району Дніпропетровської області;ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній звязку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2026-06-29-009936-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29680665
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40204292ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Каденюка, селище Солоне, Дніпровського району,...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Каденюка, селище Солоне, Дніпровського району, Дніпропетровської області, код ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг
- ID: UA-2026-06-26-001425-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29659026
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40204292ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Незалежності, в с-щі Солоне, Дніпровського...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Незалежності, в с-щі Солоне, Дніпровського району Дніпропетровської області;ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній звязку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2026-06-10-009756-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29497110
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40204292ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Каденюка, селище Солоне, Дніпровського району,...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Каденюка, селище Солоне, Дніпровського району, Дніпропетровської області, код ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг
- ID: UA-2026-05-07-009884-a
- Дата створення : 07.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29152207
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40204292ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Самойлова (від буд. 28 до провулку Шкільний),...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Самойлова (від буд. 28 до провулку Шкільний), селище Солоне, Дніпровського району, Дніпропетровської області, код ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг
- ID: UA-2026-04-29-007720-a
- Дата створення : 29.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29067252
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40204292ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Героїв України, в с-ще Солоне, Дніпровського р...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Героїв України, в с-ще Солоне, Дніпровського району Дніпропетровської області ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2026-03-19-007129-a
- Дата створення : 19.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28660433
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40204292ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка, в с-ще Солоне, Дніпровського району...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка, в с-ще Солоне, Дніпровського району Дніпропетровської області ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2026-03-19-007031-a
- Дата створення : 19.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28660341
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40204292ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Задернюка в селищі Солоне, Дніпровського район...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Задернюка в селищі Солоне, Дніпровського району, Дніпропетровської області ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2026-03-18-013458-a
- Дата створення : 18.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28650943
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40204292ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання дорожнього покриття (санація тріщин) вул. Героїв України, с-ще Со...×-
Експлуатаційне утримання дорожнього покриття (санація тріщин) вул. Героїв України, с-ще Солоне, Дніпровського району, Дніпропетровської області, код ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг
- ID: UA-2025-10-20-007645-a
- Дата створення : 20.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26813443
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40204292ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Строменка, буд. 44-буд. 56, в с-щі Солоне, Дні...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Строменка, буд. 44-буд. 56, в с-щі Солоне, Дніпровського району, Дніпропетровської області ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2025-10-10-001475-a
- Дата створення : 10.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26707905
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40204292ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -