-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Самойлова (від буд. 28 до провулку Шкільний), селище Солоне, Дніпровського району, Дніпропетровської області, код ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-013720-a
Завершена
1 196 420.52
UAH з ПДВ
Номер:
87abeb4874b94288a361fd52d3992e3f
Внутрішній номер закупівлі:
29696851
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-013720-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40204292
-
Адреса:
52400, Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський район, селище Солоне, ВУЛИЦЯ ЗАДЕРНЮКА, будинок 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Баклан +380984733448 baklaniriv@gmail.com https://solonyanska-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 196 420.52 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 16:59 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 16:59 - 08.07.2026 00:00
Аукціон:
з 08.07.2026 11:37
Період кваліфікації:
08.07.2026 00:00 - 08.07.2026 15:29
Період завантаження договору:
14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 196 420.52 Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Самойлова (від буд. 28 до провулку Шкільний), селище Солоне, Дніпровського району, Дніпропетровської області, код ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг