-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Каденюка, селище Солоне, Дніпровського району, Дніпропетровської області, код ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-012252-a
Торги відмінено
1 196 420.52
UAH з ПДВ
Номер:
0b4fd687d59244de965a5f783b18dfe8
Внутрішній номер закупівлі:
29695402
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-012252-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40204292
-
Адреса:
52400, Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський район, селище Солоне, ВУЛИЦЯ ЗАДЕРНЮКА, будинок 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Баклан +380984733448 baklaniriv@gmail.com https://solonyanska-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 196 420.52 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 16:13 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 16:13 - 08.07.2026 00:00
Аукціон:
з 08.07.2026 13:24
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
cc97d27235374b2398c3857972c8449a
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
невірна назва закупівлі
Період оскарження:
30.06.2026 16:52 - 11.07.2026 00:00
Дата опублікування:
30.06.2026 16:52
Дата виконання:
11.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 196 420.52 Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Самойлова (від буд. 28 до провулку Шкільний), селище Солоне, Дніпровського району, Дніпропетровської області, код ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг