-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Каденюка, селище Солоне, Дніпровського району, Дніпропетровської області, код ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-001425-a
Завершена
1 283 986.34
UAH з ПДВ
Номер:
033ff4ca2dcc40f78dcf052e3309012f
Внутрішній номер закупівлі:
29659026
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-001425-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40204292
-
Адреса:
52400, Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський район, селище Солоне, ВУЛИЦЯ ЗАДЕРНЮКА, будинок 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Баклан +380984733448 baklaniriv@gmail.com https://solonyanska-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 283 986.34 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 09:51 - 01.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 09:51 - 04.07.2026 00:00
Аукціон:
з 06.07.2026 11:01
Період кваліфікації:
04.07.2026 00:00 - 08.07.2026 15:23
Період завантаження договору:
14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 283 986.34 Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Каденюка, селище Солоне, Дніпровського району, Дніпропетровської області, код ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг