-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Експлуатаційне утримання дорожнього покриття (санація тріщин) вул. Героїв України, с-ще Солоне, Дніпровського району, Дніпропетровської області, код ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг
Тендер Prozorro UA-2026-07-21-006375-a
Торги не відбулися
329 243.61
UAH без ПДВ
Номер:
22c5c510d74640ca9172755dedcf4088
Внутрішній номер закупівлі:
29867965
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-21-006375-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40204292
-
Адреса:
52400, Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський район, селище Солоне, ВУЛИЦЯ ЗАДЕРНЮКА, будинок 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Баклан +380984733448 baklaniriv@gmail.com https://solonyanska-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
329 243.61 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.07.2026 13:49 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2026 13:49 - 29.07.2026 00:00
Аукціон:
з 29.07.2026 13:52
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴329 243.61 Експлуатаційне утримання дорожнього покриття (санація тріщин) вул. Героїв України, с-ще Солоне, Дніпровського району, Дніпропетровської області, код ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг