-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Експлуатаційне утримання дорожнього покриття (санація тріщин) вул. Героїв України, с-ще Солоне, Дніпровського району, Дніпропетровської області, код ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг
Оголошено тендер
395 092.33
UAH
Номер:
00574b4fe4d44c50883abd408ab4302e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-21-007905-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40204292
-
Адреса:
52400, Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський район, селище Солоне, ВУЛИЦЯ ЗАДЕРНЮКА, будинок 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40204292
-
Адреса:
52400, Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський район, селище Солоне, ВУЛИЦЯ ЗАДЕРНЮКА, будинок 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
395 092.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Експлуатаційне утримання дорожнього покриття (санація тріщин) вул. Героїв України, с-ще Солоне, Дніпровського району, Дніпропетровської області, код ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
21.07.2026 13:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСолоне
Сума395 092.33 UAH