-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка, с. Сурсько-Михайлівка, Дніпровського району, Дніпропетровської області, код ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг
Тендер Prozorro UA-2026-07-22-001793-a
Завершена
2 865 152.09
UAH без ПДВ
Номер:
329e7160ddeb4b13949e8371a5f782ec
Внутрішній номер закупівлі:
29875722
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-22-001793-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40204292
-
Адреса:
52400, Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський район, селище Солоне, ВУЛИЦЯ ЗАДЕРНЮКА, будинок 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Баклан +380984733448 baklaniriv@gmail.com https://solonyanska-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 865 152.09 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.07.2026 10:18 - 27.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.07.2026 10:18 - 30.07.2026 00:00
Аукціон:
30.07.2026 12:58 - 30.07.2026 13:21
Період кваліфікації:
30.07.2026 13:21 - 31.07.2026 15:23
Період завантаження договору:
06.08.2026 00:00 - 16.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 865 152.09 Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка, с. Сурсько-Михайлівка, Дніпровського району, Дніпропетровської області, код ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг