-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Додаткові пусконалагоджувальні роботи, повторне випробування і налагодження обладнання та...×-
«Додаткові пусконалагоджувальні роботи, повторне випробування і налагодження обладнання та підготовка експлуатаційного персоналу на об’єкті «Реконструкція ПС 110/10 кВ «Буряківка» на території комплексу виробництв «Вектор» у зоні відчуження Іванківського району Київської області» (ДК 021:2015 — 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2022-11-21-015511-a
- Дата створення : 21.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15944024
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами" ЄДРПОУ: 37197102ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б Д. 1. 1-1:2013 – роботи по об’єкту: «Реконструкція ПС 110/10 кВ «Буряківка» на тери...×-
ДСТУ Б Д. 1. 1-1:2013 – роботи по об’єкту: «Реконструкція ПС 110/10 кВ «Буряківка» на території комплексу виробництв «Вектор» у зоні відчуження Іванківського району Київської області». Коригування. ІІ черга будівництва (в т.ч. розробка робочої документації стадії Р) [45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь]
- ID: UA-2021-08-24-000075-c
- Дата створення : 24.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11215617
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами" ЄДРПОУ: 37197102ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б Д. 1. 1-1:2013 – роботи по об’єкту: «Реконструкція ПС 110/10 кВ «Буряківка» на тери...×-
ДСТУ Б Д. 1. 1-1:2013 – роботи по об’єкту: «Реконструкція ПС 110/10 кВ «Буряківка» на території комплексу виробництв «Вектор» у зоні відчуження Іванківського району Київської області». Коригування. ІІ черга будівництва (в т.ч. розробка робочої документації стадії Р) [45230000-8 «Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь»]
- ID: UA-2021-06-23-002749-b
- Дата створення : 23.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10461661
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами" (ДСП "ЦППРВ") ЄДРПОУ: 37197102ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б Д. 1. 1-1:2013 Будівельні роботи по об’єкту «Будівництво "під ключ" інжен...×-
ДСТУ Б Д. 1. 1-1:2013 Будівельні роботи по об’єкту «Будівництво "під ключ" інженерно-транспортних мереж сховища для проміжного зберігання високоактивних відходів (ВАВ), які повертаються з РФ після переробки відпрацьованого ядерного палива українських АЕС у зоні відчуження Іванківського району Київської області. Залізнична колія» [За кодом CPV за ДК 021:2015 - 45230000- 8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь]
- ID: UA-2020-08-17-004675-c
- Дата створення : 17.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5955885
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами" (ДСП "ЦППРВ") ЄДРПОУ: 37197102ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
ДСТУ Б Д. 1. 1-1:2013 закупівля додаткових робіт за державні кошти по об’єкту «Будівництво...×-
ДСТУ Б Д. 1. 1-1:2013 закупівля додаткових робіт за державні кошти по об’єкту «Будівництво "під ключ" інженерно-транспортних мереж сховища для проміжного зберігання високоактивних відходів (ВАВ), які повертаються з РФ після переробки відпрацьованого ядерного палива українських АЕС у зоні відчуження Іванківського району Київської області. Зовнішні інженерні мережі» (Коригування) [За кодом ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь]
- ID: UA-2020-06-30-001342-b
- Дата створення : 30.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5434134
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами" (ДСП "ЦППРВ") ЄДРПОУ: 37197102ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б Д. 1. 1-1:2013 Будівельні роботи по об’єкту «Будівництво "під ключ" інжен...×-
ДСТУ Б Д. 1. 1-1:2013 Будівельні роботи по об’єкту «Будівництво "під ключ" інженерно-транспортних мереж сховища для проміжного зберігання високоактивних відходів (ВАВ), які повертаються з РФ після переробки відпрацьованого ядерного палива українських АЕС у зоні відчуження Іванківського району Київської області. Залізнична колія» [За кодом CPV за ДК 021:2015 - 45230000- 8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь]
- ID: UA-2020-06-09-004236-c
- Дата створення : 09.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5215228
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами" (ДСП "ЦППРВ") ЄДРПОУ: 37197102ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б Д. 1. 1-1:2013 «Будівництво "під ключ" інженерно-транспортних мереж схови...×-
ДСТУ Б Д. 1. 1-1:2013 «Будівництво "під ключ" інженерно-транспортних мереж сховища для проміжного зберігання високоактивних відходів (ВАВ), які повертаються з РФ після переробки відпрацьованого ядерного палива українських АЕС у зоні відчуження Іванківського району Київської області. Зовнішні інженерні мережі ІІ пусковий комплекс» [За кодом CPV за ДК 021:2015 - 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь]
- ID: UA-2019-10-23-000965-a
- Дата створення : 23.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3924608
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами" (ДСП "ЦППРВ") ЄДРПОУ: 37197102ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б Д. 1.1-1:2013 «Реконструкція ПС 110/10 кВ «Буряківка» на території комплексу вироб...×-
ДСТУ Б Д. 1.1-1:2013 «Реконструкція ПС 110/10 кВ «Буряківка» на території комплексу виробництв «Вектор» у зоні відчуження Іванківського району Київської області» (у т.ч. виготовлення робочої документації)» [За кодом CPV за ДК 021:2015 - 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь]
- ID: UA-2019-10-09-001599-a
- Дата створення : 09.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3874266
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами" (ДСП "ЦППРВ") ЄДРПОУ: 37197102ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля додаткових робіт по робочому проекту: «Будівництво "під ключ" інженер...×-
Закупівля додаткових робіт по робочому проекту: «Будівництво "під ключ" інженерно-транспортних мереж сховища для проміжного зберігання високоактивних відходів (ВАВ), які повертаються з РФ після переробки відпрацьованого ядерного палива українських АЕС у зоні відчуження Іванківського району Київської області. Зовнішні інженерні мережі»
- ID: UA-2019-09-04-000994-c
- Дата створення : 04.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3747077
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами" (ДСП "ЦППРВ") ЄДРПОУ: 37197102ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
«Будівництво "під ключ" інженерно-транспортних мереж сховища для проміжного збер...×-
«Будівництво "під ключ" інженерно-транспортних мереж сховища для проміжного зберігання високоактивних відходів (ВАВ), які повертаються з РФ після переробки відпрацьованого ядерного палива українських АЕС у зоні відчуження Іванківського району Київської області. Залізнична колія»
- ID: UA-2018-07-24-000848-a
- Дата створення : 24.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2433302
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами" (ДСП "ЦППРВ") ЄДРПОУ: 37197102ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
«Будівництво "під ключ" інженерно-транспортних мереж сховища для проміжного збер...×-
«Будівництво "під ключ" інженерно-транспортних мереж сховища для проміжного зберігання високоактивних відходів (ВАВ), які повертаються з РФ після переробки відпрацьованого ядерного палива українських АЕС у зоні відчуження Іванківського району Київської області. Зовнішні інженерні мережі»
- ID: UA-2018-07-24-002328-b
- Дата створення : 24.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2381815
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами" (ДСП "ЦППРВ") ЄДРПОУ: 37197102ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -