• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДСТУ Б Д. 1.1-1:2013 «Реконструкція ПС 110/10 кВ «Буряківка» на території комплексу виробництв «Вектор» у зоні відчуження Іванківського району Київської області» (у т.ч. виготовлення робочої документації)» [За кодом CPV за ДК 021:2015 - 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь]

КПКВК 2408090 Спеціальний фонд КЕКВ 3210

Завершена

71 361 747.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 35 600.00 UAH
Номер: 9eb9ba7d39c449d9a0ae1ff83cd14083
Внутрішній номер закупівлі: 3874266
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-10-09-001599-a   
Замовник: Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами" (ДСП "ЦППРВ")
Контактна особа: Халімон Анастасія Володимирівна +380459351074 tender@cemrw.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 71 361 747.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 35 600.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 200 000.00 UAH
Період уточнення: 09.10.2019 19:57 - 14.10.2019 20:01
Період прийому пропозицій: 09.10.2019 19:57 - 24.10.2019 20:01
Аукціон: 25.10.2019 12:39 - 25.10.2019 13:06
Період кваліфікації: 25.10.2019 13:06 - 04.11.2019 18:37
Період завантаження договору: 29.10.2019 19:26 - 18.11.2019 19:26
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДСТУ Б Д. 1.1-1:2013 «Реконструкція ПС 110/10 кВ «Буряківка» на території комплексу виробництв «Вектор» у зоні відчуження Іванківського району Київської області» (у т.ч. виготовлення робочої документації)» [За кодом CPV за ДК 021:2015 - 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь]
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.08.2020
Місце постачання 07270, Україна, Київська область, на півночі Київської області в межах Київського Полісся, на межиріччі Прип'яті й Ужу, на відстані 13 км на південний захід від ЧАЕС, в 30-ти кілометровій зоні відчуження і безпосередньо в 10-ти кілометровій зоні посиленого радіоекологічного контролю. Будівельний майданчик існуючої ПС 110/10 кВ «Буряківка», розташований в охоронному периметрі КВ «Вектор» На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ТЕХНОСТАР ЕНЕРГОПРОЕКТ

Оскарження: 25.10.2019 13:06 - 09.11.2019 00:00
Початкова пропозиція 60 657 485.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
60 621 885.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.10.2019 19:26
Документи 16
Скарги 0
ТОВ "Спецтермомонтаж-Енерго"

Оскарження: 29.10.2019 19:26 - 15.11.2019 00:00
Початкова пропозиція 70 200 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
70 200 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.11.2019 18:37
Документи 22
Скарги 0
ТОВ "КОМ ІН КОМ ЛТД"
Початкова пропозиція 70 550 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
70 550 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 22
Скарги 0

Контракти

Номер: d03cfa0d79be430782b25a1992cd0fde
Ідентифікатор договору: UA-2019-10-09-001599-a-b1
Постачальник: ТОВ "Спецтермомонтаж-Енерго"
Номер договору: 18/11-2019
Сума договору: 70 200 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 58 500 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 30.09.2024 23:59
Дата підписання: 18.11.2019 00:00
Статус:
Виконаний
Договір підряду на будівництво № 18/11-2019
pdf
ДУ _1 зміна реквізитів.pdf
pdf
ДУ 2 Реконструкція ПС110.pdf
PDF
ДУ 3 Реконструкція ПС110.PDF
pdf
ДУ 4 Реконструкція ПС 110.pdf
pdf
ДУ 5 Реконструкція ПС 110.pdf
pdf
ДУ 6 Реконструкція ПС 110.pdf
pdf
ДУ 7 Реконструкція ПС 110.pdf
pdf
ДУ 8 до дог. 18-11-2019 ПС 110-10.pdf
pdf
ДУ 9 Реконструкція ПС 110.pdf
pdf
ДУ _10 від 30.08.2021 Реконструкція ПС 110.pdf
pdf
ду11 від 21.10.2021 дог. 18-11-2019.pdf
pdf
ДУ 12 СТМ.pdf
pdf
Буряківка ПС 110_10 СТМ доп. угода13 27.06.2022.pdf
pdf
Дод. угода 16. СТМ енерго (1).pdf
pdf
ДУ _17 до договору підряду _18.11.2019від 18.11.2019 р..pdf
p7s
sign.p7s