• Відкриті торги
  • КЕП

ДСТУ Б Д. 1.1-1:2013 «Реконструкція ПС 110/10 кВ «Буряківка» на території комплексу виробництв «Вектор» у зоні відчуження Іванківського району Київської області» (у т.ч. виготовлення робочої документації)» [За кодом CPV за ДК 021:2015 - 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь]

70 200 000.00 UAH з ПДВ
Номер: d03cfa0d79be430782b25a1992cd0fde
Ідентифікатор договору: UA-2019-10-09-001599-a-b1
Замовник: Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами" (ДСП "ЦППРВ")
Постачальник: ТОВ "Спецтермомонтаж-Енерго"
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Номер договору: 18/11-2019
Дата підписання: 18.11.2019 00:00
Період дії договору: до 30.09.2024 23:59
Сума договору: 70 200 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 11 700 000.00 UAH)
Оплачено: 69 769 798.77 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 11 628 299.79 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДСТУ Б Д. 1.1-1:2013 «Реконструкція ПС 110/10 кВ «Буряківка» на території комплексу виробництв «Вектор» у зоні відчуження Іванківського району Київської області» (у т.ч. виготовлення робочої документації)» [За кодом CPV за ДК 021:2015 - 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь]
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 1
Період постачання до 30.09.2024
Місце постачання 07270, Україна, Київська область, на півночі Київської області в межах Київського Полісся, на межиріччі Прип'яті й Ужу, на відстані 13 км на південний захід від ЧАЕС, в 30-ти кілометровій зоні відчуження і безпосередньо в 10-ти кілометровій зоні посиленого радіоекологічного контролю. Будівельний майданчик існуючої ПС 110/10 кВ «Буряківка», розташований в охоронному периметрі КВ «Вектор» На карті

Внесені зміни

    Номер: 92ec23e69eef404e990d514d2c878218
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна банківських реквізитів Підрядника
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 05.12.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
Договір підряду на будівництво № 18/11-2019
pdf
ДУ _1 зміна реквізитів.pdf
    Номер: ae1801bf1a5545b49799f36c8a5680b7
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміни в календарному плані виконання робіт
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 24.12.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ 2 Реконструкція ПС110.pdf
    Номер: 97a1492b5baf48bc9f3761735ca16e59
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміни в календарному плані виконання робіт
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 28.02.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
ДУ 3 Реконструкція ПС110.PDF
    Номер: 34f2e23825f74a8880ec2e7c44bf7961
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміни в календарному плані виконання робіт
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 31.03.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ 4 Реконструкція ПС 110.pdf
    Номер: 61fb46a5fd2b4a3fb324209979c12552
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміни в календарному плані виконання робіт
    Номер додаткової угоди: 5
    Дата внесення змін до договору: 28.04.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ 5 Реконструкція ПС 110.pdf
    Номер: 22add985a8534ca0959dbe8df0ebcc44
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Продовження строку дії договору та виконання зобов’язань щодо виконання робіт (через документально підтверджені об’єктивні обставини)
    Номер додаткової угоди: 6
    Дата внесення змін до договору: 19.08.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ 6 Реконструкція ПС 110.pdf
    Номер: 20c03e6155904620bac36a2bdfafb5df
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна банківських реквізитів сторін
    Номер додаткової угоди: 7
    Дата внесення змін до договору: 16.09.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ 7 Реконструкція ПС 110.pdf
    Номер: c020a6330f064792b32b84aaebdceba0
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна банківських реквізитів сторін
    Номер додаткової угоди: 8
    Дата внесення змін до договору: 28.10.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ 8 до дог. 18-11-2019 ПС 110-10.pdf
    Номер: f41507adc86d40caa7db7573f15549d4
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Продовження строку дії договору на наступний рік на підставі п. 5.2 договору підряду
    Номер додаткової угоди: 9
    Дата внесення змін до договору: 23.11.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ 9 Реконструкція ПС 110.pdf
    Номер: 3df2ef9e14bb4a1b81b3e873b5cd88a3
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Продовження строку дії договору на підставі п. 5.2 договору підряду
    Номер додаткової угоди: 10
    Дата внесення змін до договору: 30.08.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ _10 від 30.08.2021 Реконструкція ПС 110.pdf
    Номер: e4d78fb97a1d4cf4badfbfa18dc2bc76
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Покращення якості предмета закупівлі. Уточнення Договірної ціни (Додаток №3)
    Номер додаткової угоди: 11
    Дата внесення змін до договору: 21.10.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ду11 від 21.10.2021 дог. 18-11-2019.pdf
    Номер: 5771dd328e4648e78b46098d574a28d6
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Номер додаткової угоди: 12
    Дата внесення змін до договору: 20.12.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ 12 СТМ.pdf
    Номер: 997d11ce2c9548f0b6ce4d202dcc330a
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Продовження строку дії договору та виконання зобов’язань щодо передання товару, виконання робіт, надання послуг (через документально підтверджені об’єктивні обставини)
    Номер додаткової угоди: 13
    Дата внесення змін до договору: 27.06.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Буряківка ПС 110_10 СТМ доп. угода13 27.06.2022.pdf
    Номер: cad182ceafa54acbb0e674e48b1e795a
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: пункт 4) частини 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», пункти 5.1., 5.2., 15.1. договору підряду
    Номер додаткової угоди: 14
    Дата внесення змін до договору: 22.12.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
    Номер: 4502f34508114dfeb9051f76c3236767
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: пункт 4) частини 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», пункти 5.1., 5.2., 15.1. договору підряду на будівництво від 18.11.2019 р. № 18/11-2019
    Номер додаткової угоди: 15
    Дата внесення змін до договору: 28.06.2023 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ15.pdf
    Номер: db2cad0ac23949eaa4c49a2228d72a95
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: у зв’язку з введенням на всій території України воєнного стану на підставі Указу Президента України від 24.02.2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами) та настання форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили), які засвідчені загальним офіційним листом Торгово-промислової палати України від 28.02.2022 № 2024/02.0-7.1, керуючись пунктом 4) частини 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», пунктами 5.1., 5.2., 15.1. договору
    Номер додаткової угоди: 16
    Дата внесення змін до договору: 27.12.2023 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Дод. угода 16. СТМ енерго (1).pdf
    Номер: 6b8200bb94dc4e6a9e328136bbb14f89
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: у зв’язку відставанням від календарного плану виконання робіт внаслідок введенням на всій території України воєнного стану на підставі Указу Президента України від 24.02.2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами) та настання форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили), які засвідчені загальним офіційним листом Торгово-промислової палати України від 28.02.2022 № 2024/02.0-7.1, керуючись пунктом 4) частини 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», пунктами 5.1., 5.2., 15.1. договору та нормами статей 651-654 Цивільного кодексу України, статті 188 Господарського кодексу України, уклали між собою цю додаткову угоду до Договору та домовились про внесення наступних змін
    Номер додаткової угоди: 17
    Дата внесення змін до договору: 24.06.2024 00:00
    Статус:
    Опубліковано
    Номер: 52fe15f082cd493888f3a2cadf28a067
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: у зв’язку відставанням від календарного плану виконання робіт внаслідок введенням на всій території України воєнного стану на підставі Указу Президента України від 24.02.2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами) та настання форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили), які засвідчені загальним офіційним листом Торгово-промислової палати України від 28.02.2022 № 2024/02.0-7.1, керуючись пунктом 4) частини 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», пунктами 5.1., 5.2., 15.1. договору та нормами статей 651-654 Цивільного кодексу України, статті 188 Господарського кодексу України, уклали між собою цю додаткову угоду до Договору та домовились про внесення наступних змін
    Номер додаткової угоди: 17
    Дата внесення змін до договору: 24.06.2024 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ _17 до договору підряду _18.11.2019від 18.11.2019 р..pdf
    Номер: 15ca8ca4f5c942da834c36f33294b9fc
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS, регульованих цін (тарифів), нормативів, середньозважених цін на електроенергію на ринку "на добу наперед", що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Постанова)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Керуючись пунктами 15.1. та 19.4. договору підряду уклали цю додаткову угоду та домовились про внесення наступних змін
    Номер додаткової угоди: 18
    Дата внесення змін до договору: 05.08.2024 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ 18.pdf