• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

ДСТУ Б Д. 1. 1-1:2013 – роботи по об’єкту: «Реконструкція ПС 110/10 кВ «Буряківка» на території комплексу виробництв «Вектор» у зоні відчуження Іванківського району Київської області». Коригування. ІІ черга будівництва (в т.ч. розробка робочої документації стадії Р) [45230000-8 «Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь»]

Торги не відбулися

9 076 199.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 45 381.00 UAH
Номер: 2f32d9d4cd634c668314fbb0fbaa433f
Внутрішній номер закупівлі: 10461661
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-06-23-002749-b   
Замовник: Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами" (ДСП "ЦППРВ")
Контактна особа: Халімон Анастасія Володимирівна +380961260265 tender@cemrw.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 9 076 199.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 45 381.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 45 000.00 UAH
Період уточнення: 23.06.2021 20:30 - 09.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 23.06.2021 20:30 - 19.07.2021 18:00
Аукціон: 20.07.2021 11:04 - 20.07.2021 11:25
Період кваліфікації: 20.07.2021 11:25 - 03.08.2021 11:19
Умови оплати:
дата подання заявки - 30%
виконання робіт - 70%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДСТУ Б Д. 1. 1-1:2013 – роботи по об’єкту: «Реконструкція ПС 110/10 кВ «Буряківка» на території комплексу виробництв «Вектор» у зоні відчуження Іванківського району Київської області». Коригування. ІІ черга будівництва (в т.ч. розробка робочої документації стадії Р) [45230000-8 «Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь»]
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 1 роботи
Період постачання до 24.12.2021
Місце постачання 07270, Україна, Київська область, на півночі Київської області в межах Київського Полісся, на межиріччі Прип'яті й Ужу, на відстані 13 км на південний захід від ЧАЕС, в 30-ти кілометровій зоні відчуження і безпосередньо в 10-ти кілометровій зоні посиленого радіоекологічного контролю. Будівельний майданчик існуючої ПС 110/10 кВ «Буряківка» розташований в охоронному периметрі КВ «Вектор» На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Корпорація «Укртрансбуд»

Оскарження: 27.07.2021 17:14 - 07.08.2021 00:00
Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 8 999 726.54 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 678 476.84 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.07.2021 17:14
Відповіді на вимоги 12
Документи 20
Скарги 0
ПрАТ "Укренергомонтаж"

Оскарження: 03.08.2021 11:19 - 14.08.2021 00:00
Початкова пропозиція 9 065 238.33 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 700 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.08.2021 11:19
Відповіді на вимоги 12
Документи 13
Скарги 0