-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
ДСТУ Б Д. 1. 1-1:2013 – роботи по об’єкту: «Реконструкція ПС 110/10 кВ «Буряківка» на території комплексу виробництв «Вектор» у зоні відчуження Іванківського району Київської області». Коригування. ІІ черга будівництва (в т.ч. розробка робочої документації стадії Р) [45230000-8 «Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь»]
Тендер Prozorro UA-2021-06-23-002749-b
Торги не відбулися
9 076 199.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 45 381.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 45 381.00 UAH
Період уточнення:
23.06.2021 20:30 - 09.07.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим