-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДСТУ Б Д. 1. 1-1:2013 – роботи по об’єкту: «Реконструкція ПС 110/10 кВ «Буряківка» на території комплексу виробництв «Вектор» у зоні відчуження Іванківського району Київської області». Коригування. ІІ черга будівництва (в т.ч. розробка робочої документації стадії Р) [45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь]
Тендер Prozorro UA-2021-08-24-000075-c
ДСТУ Б Д. 1. 1-1:2013 – роботи по об’єкту: «Реконструкція ПС 110/10 кВ «Буряківка» на території комплексу виробництв «Вектор» у зоні відчуження Іванківського району Київської області». Коригування. ІІ черга будівництва (в т.ч. розробка робочої документації стадії Р) [45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь] Кількість та місце поставки товарів, обсяг і місце виконання робіт чи надання послуг: на півночі Київської області в межах Київського Полісся, на межиріччі Прип'яті й Ужу, на відстані 13 км на південний захід від ЧАЕС, в 30-ти кілометровій зоні відчуження і безпосередньо в 10-ти кілометровій зоні посиленого радіоекологічного контролю. Будівельний майданчик існуючої ПС 110/10 кВ «Буряківка» розташований в охоронному периметрі КВ «Вектор». 1 робота
мін. крок: 0.5% або 45 381.00 UAH
-
Код ЄДРПОУ:
37197102
-
Адреса:
07270, Україна, Київська область, Чорнобиль, вул. КІРОВА, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
- Подіядата подання заявки
- ОписЗа наявності коштів на розрахунковому рахунку Замовник може здійснювати попередню оплату, якщо розмір такої оплати не перевищує 30% вартості робіт від річного обсягу на строк не більше трьох місяців, керуючись нормами постанови Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти», постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 № 1764 «Про затвердження Порядку державного фінансування капітального будівництва» та наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів від 30.03.2021 № 222 «Про попередню оплату товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти» за умови письмового звернення Підрядника з наданням обґрунтування суми розміру авансового платежу
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях60 банківські дні
- Подіявиконання робіт
- ОписОстаточні розрахунки з Підрядником за виконані будівельні роботи здійснюються шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок Підрядника на підставі підписаних Сторонами актів приймання виконаних будівельних робіт (форма КБ-2в) та довідок про вартість виконаних будівельних робіт та витрати (форма КБ-3) при наявності повного комплекту виконавчої документації Підрядника. Усі платіжні документи за цим Договором оформлюються з дотриманням вимог законодавства на електронних та паперовому носіях
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
40990651
-
Контактна особа:
Дмитро Нестерук 380688575134 kbrbk@ukr.net
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, Київ, Золотоустівська, 3
Оскарження: 04.10.2021 15:08 - 15.10.2021 00:00
-
Код ЄДРПОУ:
16403289
-
Контактна особа:
Бородавко Михайло Вікторович +380442878702 Ar4imon@ukr.net http://ukrenergomontazh.com.ua/
-
Адреса:
02166, Україна, Київська область, місто Київ, проспект Лісовий, 39
Контракти
-
Код ЄДРПОУ:
40990651
-
Контактна особа:
Дмитро Нестерук 380688575134 kbrbk@ukr.net
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, Київ, Золотоустівська, 3