-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б Д. 1. 1-1:2013 – роботи по об’єкту: «Реконструкція ПС 110/10 кВ «Буряківка» на території комплексу виробництв «Вектор» у зоні відчуження Іванківського району Київської області». Коригування. ІІ черга будівництва (в т.ч. розробка робочої документації стадії Р) [45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь]
Оголошено тендер
9 076 199.00
UAH
Номер:
7df2b8f9e7714597b1bb4abfb8e8b1a1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-24-000192-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37197102
-
Адреса:
07270, Україна, Київська область, Чорнобиль, вул. КІРОВА, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37197102
-
Адреса:
07270, Україна, Київська область, Чорнобиль, вул. КІРОВА, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
9 076 199.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДСТУ Б Д. 1. 1-1:2013 – роботи по об’єкту: «Реконструкція ПС 110/10 кВ «Буряківка» на території комплексу виробництв «Вектор» у зоні відчуження Іванківського району Київської області». Коригування. ІІ черга будівництва (в т.ч. розробка робочої документації стадії Р) [45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь]
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
24.08.2021 16:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКПКВК 2708090, КЕКВ 3210, Спеціальний фонд
Сума9 076 199.00 UAH