-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
«Будівництво "під ключ" інженерно-транспортних мереж сховища для проміжного зберігання високоактивних відходів (ВАВ), які повертаються з РФ після переробки відпрацьованого ядерного палива українських АЕС у зоні відчуження Іванківського району Київської області. Залізнична колія»
Тендер Prozorro UA-2018-07-24-000848-a
Завершена
92 301 038.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 46 150.00 UAH
мін. крок: 0% або 46 150.00 UAH
Номер:
7c2cbd6f26184730b86fbb91a6284b21
Внутрішній номер закупівлі:
2433302
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-24-000848-a
Замовник:
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами" (ДСП "ЦППРВ")
×
-
Код ЄДРПОУ:
37197102
-
Адреса:
07270, Україна, Київська область, місто Чорнобиль, вул. Кірова, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сич Сергій Володимирович +380459351074 tender@cemrw.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
92 301 038.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
46 150.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
461 600.00 UAH
Період уточнення:
24.07.2018 22:33 - 24.08.2018 11:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2018 22:33 - 03.09.2018 11:00
Період прекваліфікації:
03.09.2018 11:03 - 12.09.2018 00:00
Аукціон:
12.09.2018 13:17 - 12.09.2018 13:38
Період кваліфікації:
12.09.2018 13:38 - 13.09.2018 11:53
Період завантаження договору:
12.09.2018 13:38 - 02.10.2018 13:38
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Будівництво "під ключ" інженерно-транспортних мереж сховища для проміжного зберігання високоактивних відходів (ВАВ), які повертаються з РФ після переробки відпрацьованого ядерного палива українських АЕС у зоні відчуження Іванківського району Київської області. Залізнична колія»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 25.12.2020
Місце постачання
07270, Україна, Київська область, м. Чорнобиль, Комплекс виробництв «Вектор» ДСП «ЦППРВ», в зоні відчуження території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи, Іванківський район
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БК "УКРБУДМОНТАЖ"
Оскарження: 12.09.2018 13:38 - 24.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34482827
-
Контактна особа:
Єманов Микола Федорович +380442878701 s.gavrilyuk1967@gmail.com http://ukrbudmontazh.com
-
Адреса:
03148, Україна, м. Київ, Київ, вул. Картвелішвілі, буд. 7/2
Оскарження: 12.09.2018 13:38 - 24.09.2018 00:00
Початкова пропозиція
92 187 418.00 UAH з ПДВ /
92 141 260.00 UAH з ПДВ
92 141 260.00 UAH з ПДВ
Документи
26
Скарги
0
Корпорація «Укртрансбуд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
31071140
-
Контактна особа:
Романенко Сергій Євгенійович +380462646474 office@ukrtransbud.com
-
Адреса:
07270, Україна, Київська область, місто Чорнобиль, вул. Кірова, 25А
Початкова пропозиція
92 267 771.00 UAH з ПДВ /
92 186 771.00 UAH з ПДВ
92 186 771.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
06.09.2018 11:18
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
21
Скарги
0
Контракти
Номер:
e5e6356c94894ca893accb532ff26f3a
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-24-000848-a-a1
Постачальник:
ТОВ "БК "УКРБУДМОНТАЖ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34482827
-
Контактна особа:
Єманов Микола Федорович +380442878701 s.gavrilyuk1967@gmail.com http://ukrbudmontazh.com
-
Адреса:
03148, Україна, м. Київ, Київ, вул. Картвелішвілі, буд. 7/2
Номер договору:
131/18
Сума договору:
92 141 260.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
76 784 383.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.10.2018 00:00 - 25.12.2020 23:59
Дата підписання:
03.10.2018 00:00
Статус:
Розірваний