-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДСТУ Б Д. 1. 1-1:2013 закупівля додаткових робіт за державні кошти по об’єкту «Будівництво "під ключ" інженерно-транспортних мереж сховища для проміжного зберігання високоактивних відходів (ВАВ), які повертаються з РФ після переробки відпрацьованого ядерного палива українських АЕС у зоні відчуження Іванківського району Київської області. Зовнішні інженерні мережі» (Коригування) [За кодом ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь]
Тендер Prozorro UA-2020-06-30-001342-b
Джерело фінансування – Державний бюджет України КПКВК 2408090 КЕКВ 3210 Спеціальний фонд
Завершена
29 842 744.51
UAH з ПДВ
Номер:
e23d52324a4845c5aac7ee5aaaaa5f0f
Внутрішній номер закупівлі:
5434134
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-30-001342-b
Замовник:
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами" (ДСП "ЦППРВ")
×
-
Код ЄДРПОУ:
37197102
-
Адреса:
07270, Україна, Київська область, місто Чорнобиль, вул. Кірова, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Халімон Анастасія Володимирівна +380961260265 tender@cemrw.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
У замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі
Обґрунтування умови застосування:
Згідно з пунктом 5 частини 2 статті 40 Закону, переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: якщо після укладання договору про закупівлю додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника. Можливість і умови таких додаткових робіт чи послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення тендера. Закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендера. Відповідно до процедури закупівлі UA-2018-07-24-002328-b було забезпечено проведення процедури відкритих торгів з публікацією оголошення англійською мовою на закупівлю «Будівництво "під ключ" інженерно-транспортних мереж сховища для проміжного зберігання високоактивних відходів (ВАВ), які повертаються з РФ після переробки відпрацьованого ядерного палива українських АЕС у зоні відчуження Іванківського району Київської області. Зовнішні інженерні мережі» (Код CPV за ДК 021:2015 - 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь). В результаті зазначеної процедури закупівлі було укладено договір підряду від 18.09.2018 № 129/18 з Корпорацією «Укртрансбуд», тендерна пропозиція якого визначена найбільш економічно вигідною на загальну суму 102 905 313,00 грн. (сто два мільйони дев’ятсот п’ять тисяч триста тринадцять гривень 00 копійок) з ПДВ 20%. Однак, в процесі виконання будівельних робіт виникла потреба в коригуванні проектної документації. Після отримання експертного звіту від 27.01.2020 № 123/19 щодо розгляду проектної документації за проектом «Будівництво "під ключ" інженерно-транспортних мереж сховища для проміжного зберігання високоактивних відходів (ВАВ), які повертаються з РФ після переробки відпрацьованого ядерного палива українських АЕС у зоні відчуження Іванківського району Київської області. Зовнішні інженерні мережі» (Коригування) загальна кошторисна вартість будівництва становить 160 111 122,00 грн. Вартість додаткових робіт, які не увійшли в основний договір підряду від 18.09.2018 № 129/18 з Корпорацією «Укртрансбуд» - 29 842 744,51 грн. з урахуванням ПДВ 20%, в т.ч.: будівельні роботи 11 399 717,38 грн., устаткування – 11 361 638,37 грн., інші – 7 081 388,76 грн. Додаткові види робіт технічно та економічно пов’язані з головним (первинним) договором оскільки виконуються в межах єдиного будівельного майданчика в рамках одного об’єкту, їх неможливо виділити в окремий комплекс робіт (окремий проект), так як вони є технологічним продовженням і складовою частиною раніше прийнятих основних технічних рішень. Виявити вказані додаткові роботи стало можливим тільки в ході виконання будівельних робіт. Додаткові роботи становлять невід’ємну частину від головного (первинного) договору та без виконання даних робіт неможливе завершення повного обсягу будівельних робіт та прийняття в експлуатацію об'єкту. Окрім цього, варто зазначити, що зміна генерального підрядника та проведення додаткової процедури відкритих торгів та/або спрощеної закупівлі на етапі завершення будівництва і виконання робіт за новими показниками згідно коригованої проектної документації, може паралізувати будівництво, оскільки будь – яка процедура є тривалим та складним процесом, який може призвести до зміни підрядника, і як наслідок призведе до переоформлення дозвільної документації по будівництву, поверненням та повторною передачею будівельного майданчика, обміром обсягів виконаних робіт та інвентаризацією матеріальних цінностей, що знаходяться на будівельному майданчику, тощо. Це займе декілька місяців, порушить цілісність технологічного циклу будівництва, ускладнить взаємовідносини з підрядником, приведе до додаткових витрат державних коштів та зриву термінів здавання об’єкту в експлуатацію.
Очікувана вартість:
29 842 744.51 UAH з ПДВ
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписЗа наявності коштів на розрахунковому рахунку Замовник може здійснювати попередню оплату в розмірі до 100% вартості робіт за Договором на строк не більше як дванадцять місяців, керуючись нормами постанови Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» та постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 № 1764 «Про затвердження Порядку державного фінансування капітального будівництва» за умови письмового звернення Підрядника з наданням обґрунтування суми розміру авансового платежу.
- Розмір100%
- ТипАванс
- Період у днях60 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДСТУ Б Д. 1. 1-1:2013 закупівля додаткових робіт за державні кошти по об’єкту «Будівництво "під ключ" інженерно-транспортних мереж сховища для проміжного зберігання високоактивних відходів (ВАВ), які повертаються з РФ після переробки відпрацьованого ядерного палива українських АЕС у зоні відчуження Іванківського району Київської області. Зовнішні інженерні мережі» (Коригування) [За кодом ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь]
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
07270, Україна, Київська область, Іванківський р-н, Комплекс виробництв «Вектор» ДСП «ЦППРВ», в зоні відчуження території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Корпорація "Укртрансбуд"
Оскарження: 30.06.2020 21:20 - 11.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31071140
-
Контактна особа:
Романенко Сергій Євгенійович (0462) 64-64-74
-
Адреса:
07270, Україна, Київська область, Іванківський р-н, м. Чорнобиль, вул. Кірова, 25а
Оскарження: 30.06.2020 21:20 - 11.07.2020 00:00
Ціна пропозиції
29 842 744.51 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.06.2020 21:20
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
1f5bfc61187a44d18a004a176f151665
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-30-001342-b-c1
Постачальник:
Корпорація "Укртрансбуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31071140
-
Контактна особа:
Романенко Сергій Євгенійович (0462) 64-64-74
-
Адреса:
07270, Україна, Київська область, Іванківський р-н, м. Чорнобиль, вул. Кірова, 25а
Номер договору:
3/2020
Сума договору:
28 945 280.83 UAH з ПДВ
Сума договору:
24 121 067.36 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.07.2020 00:00 - 22.12.2022 23:59
Дата підписання:
16.07.2020 00:00
Статус:
Розірваний