-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДСТУ Б Д. 1. 1-1:2013 закупівля додаткових робіт за державні кошти по об’єкту «Будівництво "під ключ" інженерно-транспортних мереж сховища для проміжного зберігання високоактивних відходів (ВАВ), які повертаються з РФ після переробки відпрацьованого ядерного палива українських АЕС у зоні відчуження Іванківського району Київської області. Зовнішні інженерні мережі» (Коригування) [За кодом ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь]
Тендер Prozorro UA-2020-06-30-001342-b
Джерело фінансування – Державний бюджет України КПКВК 2408090 КЕКВ 3210 Спеціальний фонд
Завершена
29 842 744.51
UAH з ПДВ
Номер:
b353bc648e86496b9e8592f1b82b35e1
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2020-09-23-000038
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
22.09.2020 00:00
Період моніторингу:
23.09.2020 11:12 - 16.10.2020 00:00
Статус:
Завершено
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Н А К А З
22.09.2020 № 267
Київ
Про початок
моніторингу процедур закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43,
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Департаменту фінансового контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
Заступник Голови Олександр ШКУРОПАТ
Додаток
до наказу Державної аудиторської служби України
від 22.09.2020 № 267
Витяг з переліку
процедур закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу
50 UA-2020-06-30-001342-b 30.06.2020 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Директор Департаменту фінансового контролю у сфері закупівель Сергій ЧЕРНЕГА
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації про закупівлю, правильності заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом, наявності підстав щодо застосування переговорної процедури закупівлі, своєчасність укладання договору про закупівлю та його оприлюднення – порушень не установлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 13 жовтня 2020 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації про закупівлю, правильності заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом, наявності підстав щодо застосування переговорної процедури закупівлі, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель державного спеціалізованого підприємства «Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами» (далі – Замовник) на 2020 рік, повідомлення про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури від 30.06.2020, договір підряду на будівництво від 16.07.2020 № 3/2020, пояснення Замовника з документами, надані через електронну систему закупівель 07.10.2020.
Період усунення порушень:
16.10.2020 18:53 - 22.10.2020 00:00
Дата публікації висновку:
16.10.2020 18:53
Запити/Пояснення
Номер:
0a1f9e04139e4269b956c5aaca9e8c2b
Назва:
Про надання пояснень
Дата опублікування:
02.10.2020 12:06
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
08.10.2020 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі ДСТУ Б Д. 1. 1-1:2013 закупівля додаткових робіт за державні кошти по об’єкту «Будівництво «під ключ» інженерно-транспортних мереж сховища для проміжного зберігання високоактивних відходів (ВАВ), які повертаються з РФ після переробки відпрацьованого ядерного палива українських АЕС у зоні відчуження Іванківського району Київської області. Зовнішні інженерні мережі» (Коригування) (код ДК 021:2015: 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) (інформацію про закупівлю опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2020-06-30-001342-b) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні пояснення щодо видів додаткових робіт, які були внесені до проектної документації та не увійшли в основний договір підряду від 18.09.2018 № 129/18, укладений за результатами проведення закупівлі за номером ID: UA-2018-07-24-002328-b.
Крім того на підтвердження пояснень надати проектну документацію та зміни до неї, експертний звіт від 27.01.2020 № 123/19 щодо розгляду проектної документації.
Пояснення, інформацію та документи необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Номер:
812405a827484dc0be5b779afd6ca8f9
Назва:
ПОЯСНЕННЯ ПО МОНІТОРИНГУ
Дата опублікування:
07.10.2020 19:33
Опис:
Розглянувши запит, тендерний комітет з питань капітального будівництва надає наступні пояснення:
Відповідно до процедури закупівлі ID: UA-2018-07-24-002328-b проведено процедуру відкритих торгів з публікацією оголошення англійською мовою на закупівлю «Будівництво "під ключ" інженерно-транспортних мереж сховища для проміжного зберігання високоактивних відходів (ВАВ), які повертаються з РФ після переробки відпрацьованого ядерного палива українських АЕС у зоні відчуження Іванківського району Київської області. Зовнішні інженерні мережі» (Код CPV за ДК 021:2015 - 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь).
В результаті зазначеної процедури закупівлі було укладено договір підряду від 18.09.2018 № 129/18 з Корпорацією «Укртрансбуд», тендерна пропозиція якого визначена найбільш економічно вигідною на загальну суму 102 905 313,00 грн. (сто два мільйони дев’ятсот п’ять тисяч триста тринадцять гривень 00 копійок) з ПДВ 20%.
Однак, в процесі виконання будівельних робіт виникла потреба в коригуванні проєктної документації. Змінилися наступні показники:
- заміна труб інженерних мереж господарсько – побутового водопроводу на поліетиленові згідно ДСТУ-Н Б В.2.5-68:2012 «Настанова з будівництва, монтажу та контролю якості трубопроводів зовнішніх мереж водопостачання та каналізації», ДБН В.2.5-74:2013 «Водопостачання. Зовнішні мережі та споруди»;
- коригування об’ємів робіт по вертикальному плануванню території майданчика ІІ черги КВ «Вектор» з врахуванням підготовчих робіт;
- коригування трасування інженерної мережі господарсько – побутового водопостачання, згідно ДБН В.2.5-74:2013 «Водопостачання. Зовнішні мережі та споруди»;
- коригування конфігурації внутрішньо майданчикових автодоріг і об’ємів робіт;
- коригування конфігурації патрульної автодороги та об’ємів робіт навколо І черги КВ «Вектор»;
- коригування конфігурації інженерних мереж побутової, виробничої та дощової каналізації, та протипожежного водопроводу;
- заміна водонапірної башти господарсько – побутового водопостачання на сучасний аналог;
- коригування об’ємів робіт на мережах електропостачання;
- коригування об’ємів робіт систем зв’язку та сигналізації в зв’язку з оптимізацією;
- заміна обладнання та матеріалів, що не виробляються або є економічно не обґрунтованими, на аналоги сучасного виробництва.
Після отримання експертного звіту від 27.01.2020 № 123/19 щодо розгляду проєктної документації за проєктом «Будівництво "під ключ" інженерно-транспортних мереж сховища для проміжного зберігання високоактивних відходів (ВАВ), які повертаються з РФ після переробки відпрацьованого ядерного палива українських АЕС у зоні відчуження Іванківського району Київської області. Зовнішні інженерні мережі» (Коригування) загальна кошторисна вартість будівництва становить 160 111 122,00 грн.
Вартість додаткових робіт, які не увійшли в основний договір підряду від 18.09.2018 № 129/18 з Корпорацією «Укртрансбуд» - 29 842 744,51 грн. з урахуванням ПДВ 20%, в т.ч.: будівельні роботи 11 399 717,38 грн., устаткування – 11 361 638,37 грн., інші – 7 081 388,76 грн.
Додаткові види робіт технічно та економічно пов’язані з головним (первинним) договором оскільки виконуються в межах єдиного будівельного майданчика в рамках одного об’єкту, їх неможливо виділити в окремий комплекс робіт (окремий проєкт), так як вони є технологічним
продовженням і складовою частиною раніше прийнятих основних технічних рішень. Виявити вказані додаткові роботи стало можливим тільки в ході виконання будівельних робіт. Додаткові роботи становлять невід’ємну частину від головного (первинного) договору та без виконання даних робіт неможливе завершення повного обсягу будівельних робіт та прийняття в експлуатацію об'єкту. Тому рішенням тендерного комітету з питань капітального будівництва було прийнято рішення від 25.06.2020 № 15 здійснити закупівлю у головного підрядника виконання будівельних робіт по цьому ж проекту, а саме у Корпорації «Укртрансбуд» шляхом застосування переговорної процедури згідно з пунктом 5 частини 2 статті 40 Закону та направили лист – запрошення для участі в переговорах 30.06.2020 в м. Чорнобиль, вул. Радянська, 70, зал засідань о 12:00 уповноваженого представника Корпорації «Укртрансбуд».
Відповідно 30.06.2020 проведена переговорна процедура закупівлі з уповноваженим представником Корпорації «Укртрансбуд»та узгоджено основні умов договору на закупівлю: «ДСТУ Б Д. 1. 1-1:2013 закупівля додаткових робіт за державні кошти по об’єкту «Будівництво "під ключ" інженерно-транспортних мереж сховища для проміжного зберігання високоактивних відходів (ВАВ), які повертаються з РФ після переробки відпрацьованого ядерного палива українських АЕС у зоні відчуження Іванківського району Київської області. Зовнішні інженерні мережі» (Коригування) [За кодом ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь].
Додатково надаємо Вам наступні документи:
1. Відомість обсягів робіт на закупівлю додаткових робіт за державні кошти по об’єкту «Будівництво "під ключ" інженерно-транспортних мереж сховища для проміжного зберігання високоактивних відходів (ВАВ), які повертаються з РФ після переробки відпрацьованого ядерного палива українських АЕС у зоні відчуження Іванківського району Київської області. Зовнішні інженерні мережі» (Коригування).
2. Експертний звіт від 27.01.2020 № 123/19 ТОВ «БУДПРОЕКТЕКСПЕРТИЗА» щодо розгляду проектної документації.
3. ПРОЕКТ Том 1 Пояснювальна записка. Креслення 2018 року 15/2018-1475-ПЗ.К
4. ПРОЕКТ Том 4 Пояснювальна записка. Креслення 2019 року 11/2019-1475-ПЗ.К