-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-15-06 М...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-15-06 Миколаїв – Доманівка – Берізки на ділянках км 60+094 – км 70+094, Миколаївська область (додаткові роботи)
- ID: UA-2026-09-03-013460-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286826
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 Одес...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ на ділянці км 85+000– км 92+605, Миколаївська область (додаткові роботи)
- ID: UA-2026-09-03-002166-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275610
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 Одес...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ на ділянці км 69+570 – км 74+310, Миколаївська область (додаткові роботи)
- ID: UA-2026-09-03-001981-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275433
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-15-06 М...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-15-06 Миколаїв – Доманівка – Берізки на ділянці км 43+850 – км 60+094, Миколаївська область (додаткові роботи)
- ID: UA-2026-08-12-010452-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30067514
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 6 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Р-55 О...×-
Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Р-55 Одеса – Вознесенськ – Новий Буг на ділянці км 77+917 – км 83+123, Миколаївська область
- ID: UA-2026-08-11-012674-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30056340
ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, дорігПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 2 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення...×-
Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ) на ділянці км 76+420 – км 110+140, Миколаївська область
- ID: UA-2026-08-07-010574-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30028765
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 8 днів назад
-
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Реконструкція автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 Одеса-...×-
Реконструкція автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на м.Таганрог) на ділянці км 110+000 - км 126+000
- ID: UA-2026-07-28-011904-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29934457
ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, дорігПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 8 днів назад
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-24 Б...×-
Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ) на ділянці км 134+050 – км 146+497, Миколаївська область
- ID: UA-2026-07-25-000246-a
- Дата створення : 25.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29909891
ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, дорігПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 8 днів назад
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-15-07 М...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-15-07 Миколаїв – Парутине – Очаків – база відпочинку "Чорноморка" на ділянці км 33+000 – км 34+280, Миколаївська область
- ID: UA-2026-07-07-010824-a
- Дата створення : 07.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29753885
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-15-06 М...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-15-06 Миколаїв – Доманівка – Берізки на ділянках км 0+000 – км 2+000, км 9+884 – км 28+975, км 40+631 – км 43+850, Миколаївська область (додаткові роботи)
- ID: UA-2026-06-24-012690-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29642618
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-24 Б...×-
Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ) на ділянці км 134+050 – км 146+497, Миколаївська область
- ID: UA-2026-06-12-004349-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29520431
ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, дорігТорги відміненоТорги відмінено -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 Одеса-...×-
Реконструкція автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на м. Таганрог) на ділянці км 110+000 + км 126+000
- ID: UA-2026-06-02-013785-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29415075
ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, дорігТорги відміненоТорги відмінено -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродр...×-
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь. Експлуатаційне утримання Південнобузького мосту через річку Південний Буг у м. Миколаєві, який знаходиться на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ, км 132+391 (у прогонах 10-11, 11-12, 12-13, 13-14), Миколаївська область
- ID: UA-2026-05-13-012963-a
- Дата створення : 13.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29215451
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-24 Благ...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ) на ділянці км 67+750 - км 70+230, Миколаївська область
- ID: UA-2026-05-07-014534-a
- Дата створення : 07.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29156841
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-24 Благ...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ) на ділянці км 53+477 - км 59+190, Миколаївська область
- ID: UA-2026-05-07-014452-a
- Дата створення : 07.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29156752
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена