-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ) на ділянці км 134+050 – км 146+497, Миколаївська область
Тендер Prozorro UA-2026-06-12-004349-a
Торги відмінено
2 479 665 988.00
UAH з ПДВ
Номер:
679fd5a5a4154f69bec84338b4b358d9
Внутрішній номер закупівлі:
29520431
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-12-004349-a
Замовник:
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25878206
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, ВУЛИЦЯ ГАЛИНИ ПЕТРОВОЇ, будинок 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Горбатюк Ігор Анатолійович 380673044240 tender.mk@restoration.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, дорігАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 479 665 988.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2026 11:29 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2026 11:29 - 01.07.2026 18:00
Аукціон:
з 02.07.2026 13:08
Період кваліфікації:
з 01.07.2026 18:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
cb621147d8074c84bfe38d40dd116800
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
відсутня обов'язкова інформація в документах, передбачена приписами розділу - Особливості здійснення закупівель у рамках виконання заходів (кроків), передбачених Планом України, схваленим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 березня 2024 р. № 244 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року №1178
Період оскарження:
16.07.2026 16:07 - 27.07.2026 00:00
Дата опублікування:
16.07.2026 16:07
Дата виконання:
27.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴2 479 665 988.00 Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ) на ділянці км 134+050 – км 146+497, Миколаївська область