-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-15-06 Миколаїв – Доманівка – Берізки на ділянці км 43+850 – км 60+094, Миколаївська область (додаткові роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-010452-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 6 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 6 днів назад
133 561 534.33
UAH без ПДВ
Номер:
d694e7d4a3b24f8ba078e8263fefe321
Внутрішній номер закупівлі:
30067514
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-010452-a
Замовник:
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25878206
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, ВУЛИЦЯ ГАЛИНИ ПЕТРОВОЇ, будинок 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Горбатюк Ігор Анатолійович 380673044240 tender.mk@restoration.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
133 561 534.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 16:14 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 16:14 - 21.08.2026 20:00
Аукціон:
з 24.08.2026 12:01
Період кваліфікації:
21.08.2026 20:00 - 28.08.2026 15:50
Період завантаження договору:
03.09.2026 00:00 - 13.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴133 561 534.33 Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-15-06 Миколаїв – Доманівка – Берізки на ділянці км 43+850 – км 60+094, Миколаївська область (додаткові роботи)