• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-15-06 Миколаїв – Доманівка – Берізки на ділянці км 43+850 – км 60+094, Миколаївська область (додаткові роботи)

Оголошено тендер

160 273 841.20 UAH
Номер: 37125073148044debceb18a3b1147999
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-12-012521-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 160 273 841.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-15-06 Миколаїв – Доманівка – Берізки на ділянці км 43+850 – км 60+094, Миколаївська область (додаткові роботи)
Примітки: Галузеві будівельні норми ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та переліки робіт», національний стандарт ДСТУ 8747:2025 "Автомобільні дороги загального користування. Види та переліки робіт з ремонтувань та експлуатаційного утримування (на заміну ДСТУ 8747:2017)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування: 12.08.2026 16:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти державного бюджету, та/або кошти місцевих бюджетів, та/або інші джерела не заборонені чинним законодавством України
Сума160 273 841.20 UAH