• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-15-07 Миколаїв – Парутине – Очаків – база відпочинку "Чорноморка" на ділянці км 33+000 – км 34+280, Миколаївська область

Завершена

44 166 710.83 UAH без ПДВ
Номер: 2e696710508e4966842c9633bf660aec
Внутрішній номер закупівлі: 29753885
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-07-010824-a   
Замовник: СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Горбатюк Ігор Анатолійович 380673044240 tender.mk@restoration.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 44 166 710.83 UAH без ПДВ
Період уточнення: 07.07.2026 17:41 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 07.07.2026 17:41 - 15.07.2026 20:00
Аукціон: з 16.07.2026 13:51
Період кваліфікації: 15.07.2026 20:00 - 17.07.2026 11:21
Період завантаження договору: 23.07.2026 00:00 - 02.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴44 166 710.83 Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-15-07 Миколаїв – Парутине – Очаків – база відпочинку "Чорноморка" на ділянці км 33+000 – км 34+280, Миколаївська область