• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь. Експлуатаційне утримання Південнобузького мосту через річку Південний Буг у м. Миколаєві, який знаходиться на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ, км 132+391 (у прогонах 10-11, 11-12, 12-13, 13-14), Миколаївська область

Завершена

88 522 564.00 UAH з ПДВ
Номер: c915db9a6c2e4e9fa55e998a75d80eb7
Внутрішній номер закупівлі: 29215451
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-13-012963-a   
Замовник: СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Горбатюк Ігор Анатолійович 380673044240 tender.mk@restoration.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 88 522 564.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.05.2026 17:16 - 18.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.05.2026 17:16 - 21.05.2026 19:00
Аукціон: з 22.05.2026 13:59
Період кваліфікації: 21.05.2026 19:00 - 26.05.2026 17:37
Період завантаження договору: 01.06.2026 00:00 - 11.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴88 522 564.00 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь. Експлуатаційне утримання Південнобузького мосту через річку Південний Буг у м. Миколаєві, який знаходиться на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ, км 132+391 (у прогонах 10-11, 11-12, 12-13, 13-14), Миколаївська область