-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-15-06 Миколаїв – Доманівка – Берізки на ділянках км 0+000 – км 2+000, км 9+884 – км 28+975, км 40+631 – км 43+850, Миколаївська область (додаткові роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-012690-a
Завершена
636 259 508.00
UAH з ПДВ
Номер:
6b005cbc878742cc9b28a3a13941b01b
Внутрішній номер закупівлі:
29642618
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-012690-a
Замовник:
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25878206
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, ВУЛИЦЯ ГАЛИНИ ПЕТРОВОЇ, будинок 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Горбатюк Ігор Анатолійович 380673044240 tender.mk@restoration.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
636 259 508.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 17:05 - 03.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 17:05 - 06.07.2026 20:00
Аукціон:
07.07.2026 15:48 - 07.07.2026 16:11
Період кваліфікації:
07.07.2026 16:11 - 17.07.2026 11:19
Період завантаження договору:
23.07.2026 00:00 - 02.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴636 259 508.00 Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-15-06 Миколаїв – Доманівка – Берізки на ділянках км 0+000 – км 2+000, км 9+884 – км 28+975, км 40+631 – км 43+850, Миколаївська область (додаткові роботи)