-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-15-06 Миколаїв – Доманівка – Берізки на ділянках км 0+000 – км 2+000, км 9+884 – км 28+975, км 40+631 – км 43+850, Миколаївська область (додаткові роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-012690-a
Завершена
636 259 508.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 17:05 - 03.07.2026 00:00
Відповідь надана
ТЗ
Номер:
61a7b9f4563047138d83aa31480936be
Дата опублікування:
26.06.2026 14:43
Опис:
Шановний замовнику! У технічній специфікації передбачено використання асфальтобетонної суміші АСГ.Кр.Щ.А.НП.І на бітумі БНД 70/100, тоді як у Переліку основних матеріальних ресурсів та ПВР зазначено «Суміш асфальтобетонна, гаряча крупнозерниста, щільна, тип А на бітумі БНД 70/100 (АСГ.Кр.Щ.А1.НП.І.БНД70/100)». Просимо роз'яснити, який саме тип асфальтобетонної суміші необхідно застосовувати при виконанні робіт та, у разі необхідності, привести положення тендерної документації у відповідність, оскільки позначення А та А1 не є тотожними.
Відповідь:
Уповноважена особа Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Миколаївській області (надалі – Замовник) розглянула звернення та повідомляє наступне.
Замовником буде детально вивчено питання та за необхідності в тендерну документацію будуть внесені зміни
Дата відповіді:
29.06.2026 15:28