-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт вулиці Тичини в с.Заріччя, Хутського району- ID: UA-2026-08-31-010216-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243491
ЗАРІЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04349538ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вулиці Джублик в с.Нижнє Болотне Хустського району Закарпатської області- ID: UA-2026-05-22-010603-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29315355
ЗАРІЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04349538ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вулиці Зелена (від №32 до №33 включно) в с.Нижнє Болотне Хустського району...×-
Поточний ремонт вулиці Зелена (від №32 до №33 включно) в с.Нижнє Болотне Хустського району Закарпатської області
- ID: UA-2026-05-21-012652-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29303505
ЗАРІЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04349538ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вулиці Красино в с.Нижнє Болотне Хустського району Закарпатської області- ID: UA-2026-05-20-014035-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29289906
ЗАРІЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04349538ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вулиці Садова (до будинку №37) в с.Вільхівка Хустського району Закарпатськ...×-
Поточний ремонт вулиці Садова (до будинку №37) в с.Вільхівка Хустського району Закарпатської області
- ID: UA-2026-05-20-013715-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29289602
ЗАРІЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04349538ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт (благоустрій території) площадки під паркування автомобілів в с.Заріччя по...×-
Поточний ремонт (благоустрій території) площадки під паркування автомобілів в с.Заріччя по вул.Центральна б/н
- ID: UA-2025-12-24-010388-a
- Дата створення : 24.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27745855
ЗАРІЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04349538ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вулиці Молодіжна в с.Нижнє Болотне Хустського району- ID: UA-2025-12-23-017472-a
- Дата створення : 23.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27728578
ЗАРІЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04349538ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт вулиці Тичини в с.Заріччя, Хутського району- ID: UA-2025-10-13-012665-a
- Дата створення : 13.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26734734
ЗАРІЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04349538ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт вулиці Шевченка від автомобільної дороги Н-09 Мукачево – Рахів – Богоро...×-
Капітальний ремонт вулиці Шевченка від автомобільної дороги Н-09 Мукачево – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів до буд.№116 в с.Заріччя Хустського району Закарпатської області
- ID: UA-2025-05-01-013271-a
- Дата створення : 01.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25172642
ЗАРІЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04349538ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Додаткові роботи по об'єкту: "Капітальний ремонт вул.Молодіжна від буд.1 до клад...×-
Додаткові роботи по об'єкту: "Капітальний ремонт вул.Молодіжна від буд.1 до кладовища в с.Вільхівка Хустського району.Коригування"
- ID: UA-2024-12-24-018718-a
- Дата створення : 24.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23852737
ЗАРІЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04349538ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вулиці Красино від буд.12 до буд.56 в с.Нижнє Болотне Хустського району За...×-
Поточний ремонт вулиці Красино від буд.12 до буд.56 в с.Нижнє Болотне Хустського району Закарпатської області
- ID: UA-2024-12-12-017022-a
- Дата створення : 12.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23654331
ЗАРІЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04349538ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вулиці Шевченка в с.Нижнє Болотне Хустського району Закарпатської області- ID: UA-2024-12-12-016551-a
- Дата створення : 12.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23654233
ЗАРІЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04349538ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги на кладовище в селі Заріччя Хустського району Закарпатської області- ID: UA-2024-12-12-015737-a
- Дата створення : 12.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23653239
ЗАРІЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04349538ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт вул.Молодіжна від буд.1 до кладовища в с.Вільхівка Хустського району- ID: UA-2024-08-16-010624-a
- Дата створення : 16.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22340357
ЗАРІЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04349538ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт вул.Незалежності с.Заріччя, Хустського району- ID: UA-2024-08-14-011443-a
- Дата створення : 14.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22317365
ЗАРІЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04349538ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -