-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт вул.Молодіжна від буд.1 до кладовища в с.Вільхівка Хустського району
Тендер Prozorro UA-2024-08-16-010624-a
Завершена
7 526 231.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 37 631.16 UAH
мін. крок: 0.5% або 37 631.16 UAH
Номер:
981e0742fe84406483a78ee311538905
Внутрішній номер закупівлі:
22340357
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-16-010624-a
Замовник:
ЗАРІЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04349538
-
Адреса:
90123, Україна, Закарпатська область, с.Заріччя, вул.Центральна, б/н
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Надія Корнієнко-Батрин +380976414629 zaricharada@ukr.net https://zarichansca-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
7 526 231.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.08.2024 22:11 - 31.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.08.2024 22:11 - 03.09.2024 00:00
Аукціон:
03.09.2024 11:57 - 03.09.2024 12:38
Період кваліфікації:
03.09.2024 12:38 - 06.09.2024 21:38
Період завантаження договору:
12.09.2024 00:00 - 22.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 526 231.00 Капітальний ремонт вул.Молодіжна від буд.1 до кладовища в с.Вільхівка Хустського району