-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт вул.Молодіжна від буд.1 до кладовища в с.Вільхівка Хустського району
Тендер Prozorro UA-2024-08-16-010624-a
Завершена
7 526 231.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 37 631.16 UAH
мін. крок: 0.5% або 37 631.16 UAH
Період уточнення:
16.08.2024 22:11 - 31.08.2024 00:00
Відповідь надана
Нова редакція тендерної документації
Номер:
6df7aedfafd54c4cadd51b21d5683297
Дата опублікування:
29.08.2024 10:21
Опис:
Шановний Замовнику! У файлі «Тендерна документація (Нова редакція).docx», оприлюдненому 28 серпня 2024 о 22:41 вказано, що Тендерна документація по процедурі ВІДКРИТІ ТОРГИ (з особливостями) на закупівлю: «Капітальний ремонт вул.Молодіжна від буд.1 до кладовища в с.Вільхівка Хустського району» (код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь), затверджена протокольним рішенням Уповноваженої особи з питань проведення публічних закупівель Зарічанської сільської ради від 16. 08. 2024 року.
Згідно п. 54 Особливостей (Постанова КМУ №1178), зміни, що вносяться замовником до тендерної документації та/або оголошення про проведення відкритих торгів, розміщуються та відображаються в електронній системі закупівель у новій редакції зазначених документації та/або оголошення додатково до їх попередньої редакції.
Частиною 10 статті 11 ЗУ «Про публічні закупівлі» (далі- Закон) передбачено, що рішення уповноваженої особи оформлюються протоколом із зазначенням дати прийняття рішення, який підписується уповноваженою особою.
Тобто, рішення про внесення змін до тендерної документації оформлюється протоколом, його номер і дата вказуються в оновленій версії тендерної документації. Протокол в електронній системі закупівель не оприлюднюється.
Звертаємо увагу, що одним із найбільш поширених порушень, виявлених в ході моніторингів процедур закупівель, які проводить Держаудитслужба, є невнесення замовником змін до тендерної документації відповідно до Особливостей.
Просимо привести тендерну документації у відповідність вимогам Закону та Особливостей, зокрема, вказати номер і дату рішення про внесення змін в оновленій версії тендерної документації. Дякуємо!
Відповідь:
Доброго дня!
Дякуємо за Ваше звернення та повідомляємо Вам, що Замовником внесено відповідні зміни до тендерної документації.
Дата відповіді:
29.08.2024 11:51
Відповідь надана
Проект Договору на закупівлю
Номер:
47419aff90614f71b00833c545516d99
Дата опублікування:
27.08.2024 16:35
Опис:
Згідно умов тендерної документації учасник повинен погодитися (надати відповідні документи) з проектом Договору на закупівлі, який є невідємною частиною тендерної документації (Додаток №3 до тендерної документації). Згідно п. 16.1. Договору До Договору додаються та є його невід’ємними частинами такі Додатки :
- Договірна ціна на 2024-2025 роки (Додаток № 1);
- Договірна ціна на 2024 рік (Додаток № 2);
- Договірна ціна на 2025 рік (Додаток № 3);
- Календарний графік*** (Додаток № 4);
- План фінансування будівництва (Додаток № 5)
Однак на наступній сторінці (ст.17) тексту Договору, вказано, що Додатком №2 є не " Договірна ціна на 2024 рік" а "Календарний графік виконання робіт по обєкту". Аналогічно на наступній сторінці зазначено, що Додатком №3 є не Договірна ціна на 2025 рік , а "План фінансування будівництва (на весь період будівництва) по об’єкту". Відповідно у проекті договору відсутні - додатки №4 та Додаток №5 (Календарний графік та
- План фінансування будівництва (Додаток № 5). У звязку з вищезазначеним просимо Вас внести відповідні зміни до тендерної документації (оскільки документація в цій частині є взаємосуперечлива). Дякуємо!
Відповідь:
Доброго дня!
Дякуємо за Ваше звернення та повідомляємо Вам, що Замовником внесено відповідні зміни до тендерної документації.
Дата відповіді:
28.08.2024 22:45
Відповідь надана
Асфальтобетонний завод
Номер:
3f20b147e12e4aeeb90b72ed00857067
Дата опублікування:
20.08.2024 16:02
Опис:
Шановний Замовнику!
Згідно вимог додатку № 6 до Тендерної документації, відстань транспортування асфальтобетонних сумішей та/або ЩМАС від моменту їх випуску до моменту укладання не повинна перевищувати значень, що вказані в таблиці 20.2а ДБН В.2.3-4 (зі зміною 1), при цьому час транспортування асфальтобетонних сумішей не повинен перевищувати трьох годин та знаходитися на відстані не більше ніж 70 км від місця проведення робіт. З врахуванням цього та дотриманням вимог таблиці 20.2. ДБН В.2.3-4-2015 (зі зміною 1) АБЗ повинен знаходитися в межах Закарпатської області, що підтверджується інформацією в Атестаті виробництва.
Ніде у законодавстві, державних стандартах чи інших нормативних документах не встановлено територіальних обмежень щодо розташування асфальтобетонного заводу відносно місця постачання (укладання) асфальтобетонних сумішей. Єдина норма, яка встановлює вимоги щодо відстані та часу транспортування асфальтобетонних сумішей, зазначена в пункті 20.8.2 ДБН В.2.3-4:2015 (зміна 1).
Пунктом 20.8.2 ДБН В.2.3-4-2015 (зі зміною №1) визначено, що відстань транспортування асфальтобетонних сумішей від моменту їх випуску до моменту укладання не повинна перевищувати значень, що вказані в таблиці 20.2а, при цьому час транспортування асфальто¬бетонних сумішей не повинен перевищувати трьох годин.
Згідно таблиці 20.2а, максимальна відстань транспортування асфальтобетонних сумішей встановлюється в залежності від умов транспортування по автомобільним дорогах з капітальним та удосконаленим полегшеним типом дорожнього одягу – 150 км., з перехідним типом дорожнього одягу – 110 км., в межах населеного пункту – 75 км.
Отже, встановлення обмеження щодо відстані фактичного знаходження АБЗ, а саме,не більше ніж 70 км від місця проведення робіт, не відповідає вимогам чинного законодавства та державним стандартам. У зв’язку з чим, просимо внести зміни до тендерної документації. Дякуємо!
Відповідь:
Доброго дня!
Дякуємо за Ваше звернення та повідомляємо Вам, що Замовником внесено відповідні зміни до тендерної документації в частині додатку №6 до Тендерної документації.
Дата відповіді:
22.08.2024 15:28
Відповідь надана
Фінансування
Номер:
f2c6c127fb5e4a41918d6352387707ae
Дата опублікування:
17.08.2024 10:46
Опис:
Шановний Замовник, просимо Вас озвучити, яке передюачене фінансування на 2024 рік?
Відповідь:
Доброго дня. Дякуємо за Ваше звернення, в бюджеті Зарічанської сільської територіальної громади передбачено кошти на 2024 рік в сумі 4 547 100 гривень.
Дата відповіді:
19.08.2024 09:27